zone

Seksikas pesu Siin on 221 toodet.

Seksikas pesu
Seksikas pesu

Seksikas pesu, võrgutav pits, erootilised fantaasiad - sekspesus tunned ennast ahvatleva ja  võrgutavana! Isegi kui kannad seda riiete all – Sina tead, et see on seal olemas ning milline vaimustav üllatus, kui Su parner Su pitsivahu avastab...

lehe kohta
Kaunis musta värvi korsetikomplet Laluna Vaata pilti
37,95 €
Uus
Kaunis musta värvi korsetikomplet Laluna
Tootja: Obsessive

Kaunis ja naiselik korsetitüüpi komplekt, mida kaunistab pitsine esiosa. Reguleeritavate õlapaelte ja sukatrippidega ning vertikaalsete tugedega, mis aitavad kõik parema hoidvuse ja sobituvuse saavutamisel kaasa. Korsetil on lisaks ka selja võrgutav paelseos.  Komplektis on ka sobivad pitspüksikud. Sukad ei kuulu komplekti.

37,95 €
Valge pitsine teddi Vaata pilti
37,69 €
Uus
Valge pitsine teddi
Tootja: Obsessive

Soovid endale midagi pitsist ja elegantset kuid siiski ulakat? See teddi on siis just Sulle! Ainulaadse lõikega, milles ühinevad nii seksikas top kui ka pitsist püksikud.  avatud seljaosa, millel looklevad vaid seljapaelad (reguleeritavad) mõnusast pehmest ja elastsest materjalist

37,69 €
Must pitsine teddi Vaata pilti
37,69 €
Uus
Must pitsine teddi
Tootja: Obsessive

Soovis endale midagi pitsist ja elegantset kuid siiski ulakat? See teddi on siis just Sulle! Ainulaadse lõikega, milles ühinevad nii seksikas top kui ka pitsist püksikud.  avatud seljaosa, millel looklevad vaid seljapaelad (reguleeritavad) mõnusast pehmest ja elastsest materjalist

37,69 €
Seksikas roosa võrkkostüüm Vaata pilti
26,95 €
Uus
Seksikas roosa võrkkostüüm
Tootja: Chilirose

Seksikas roosa võrkkostüüm, mis ei jäta palja ihu peal kande külmaks küll mitte kedagi. Samas saad seda kanda ka tavarõivaste peal ning muuta oma autfiti hoopis seksikamaks.

26,95 €
Läbikumav avatud bodi Vaata pilti
39,95 €
Uus
Läbikumav avatud bodi
Tootja: Cottelli Curves

Kaunis läbikumav bodi, mis on valmistatud võrgusarnasest materjalist ning mida on kaunistatud pitsdetailidega. Bodil on reguleeritava pikkusega õlapaelad ning materjal ise on elastne - tagab parema istuvuse. Ja loomulikult on tegemist avatud jalgevahega, et saaksid kõiki tegevusi teha ilma, et peaksid bodi seljast võtma, kui sa seda ei soovi.

39,95 €
Võrgutav avatud punane pitspesu Vaata pilti
34,95 €
Uus
Võrgutav avatud punane pitspesu
Tootja: Cottelli Collection

Võrgutav pitsimäng sinu kehal loob õige meeleolu igal ajahetkel!  Pehmel traatideta rinnahoidjal on vallatud piiluavad, mis on samas ka äärmiselt mugavad pakkumaks hellitusi nibudele. Reguleeritavad õlapaelad teevad sellest hästisobituva kehakattening lubavad ka rohkem mänguvõlu.

34,95 €
BK rikkalik keharakmete komplekt Vaata pilti
89,95 €
Uus
BK rikkalik keharakmete komplekt
Tootja: Bad Kitty

Seksikas ja luksuslik keharakmete komplekt Bad Kitty'lt. Hulljulge disainiga rakmetel on metallist trukid ja ühendusrõngad, mis teevad kogu komplekti huvitavaks. Rakmed on ka väga mugavad kanda ning seda tänu elastsele materjalile ja reguleeritavatele trukkidega kinnistele. Rakmeid saab kanda nii sekspesuna kui ka tavariiete peal huvitava aksessuaarina.

89,95 €
2-osaline keharakmete komplekt Vaata pilti
59,95 €
Uus
2-osaline keharakmete komplekt
Tootja: Bad Kitty

Võrgutav keharakmete komplekt koos käekammitsatega.  Seksikas ja elegantne bondage pesu, mis on disainitud matkimaks nahast rakmeid. Komplektis on kaks osa: top ja püksikud ning nende külge kinnituvad käekammitsad. Suurepärane komplekt alustavale või juba edasijõudnud sidumismängudehuvilisele. 92% polüester, 8% spandeks

59,95 €
Kaunis sinakas pitsist pesukomplekt Vaata pilti
34,99 €
Uus
Kaunis sinakas pitsist pesukomplekt
Tootja: Obsessive

Kaunis pitsist 2-osaline pesukomplekt, mis on valmistatud velvetiliselt pehmest ja elastsest materjalist. Viimane tagab väga hea istuvuse. Õlapaelad on reguleeritava pikkusega.

34,99 €
Avatud musta värvi püksikud Laluna Vaata pilti
16,59 €
Uus
Avatud musta värvi püksikud Laluna
Tootja: Obsessive

Seksikad avatud jalgevahega püksikud, millel on külgedel ornamentidega kaunis pits.

16,59 €
Kaunis avatud punane teddi lillelise pitsiga Vaata pilti
41,69 €
Uus
Kaunis avatud punane teddi lillelise pitsiga
Tootja: Obsessive

Läbikumav avatud pehmest võrkmaterjalist kaunis teddi, mida teevad supe rnaiselikuks  kaunid lillelisest pitsist detailid ja hea lõige. Reguleeritavate õlapaeltega - annab hea istuvuse õlapaelad ristuvad seljal - seksikas välimus kaunis läikiv ripats avatud jalgevahe pehme ja elastne võrk- ja pitsmatejal 

41,69 €
Kaunis avatud must teddi lillelise pitsiga Vaata pilti
41,69 €
Uus
Kaunis avatud must teddi lillelise pitsiga
Tootja: Obsessive

Läbikumav avatud pehmest võrkmaterjalist kaunis teddi, mida teevad supernaiselikukskaunid lillelisest pitsist detailid ja hea lõige. Reguleeritavate õlapaeltega - annab hea istuvuse õlapaelad ristuvad seljal - seksikas välimus kaunis läikiv ripats avatud jalgevahe pehme ja elastne võrk- ja pitsmatejal 

41,69 €
Avatud pesukomplekt 85B/L

Õrna polstriga toestusega avatud rinnahoidja ja avatud G-stringid. Mõnus, kerge läikega satiin ja pits

27,95 €
Avatud pesukomplekt 75B/S

Õrna polstriga toestusega avatud rinnahoidja ja avatud G-stringid. Mõnus, kerge läikega satiin ja pits.Suurus: 75B/SVärvus: punane

27,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Seksikas avatud punane pitspesu Vaata pilti
41,95 €
Uus
Seksikas avatud punane pitspesu
Tootja: Baci Lingerie

Vallatu pitspesu julgele naisele! Avatud jalgevahega püksikutega, millel on ka sukatripid ning kaunist pitsist rinnahoidja.

41,95 €
Seksikas avatud punane pitspesu xl Vaata pilti
44,95 €
Uus
Seksikas avatud punane pitspesu xl
Tootja: Baci Lingerie

Vallatu pitspesu julgele naisele! Avatud jalgevahega püksikutega, millel on ka sukatripid ning kaunist pitsist rinnahoidja.

44,95 €
Seksikas avatud must pitspesu xl Vaata pilti
44,95 €
Uus
Seksikas avatud must pitspesu xl
Tootja: Baci Lingerie

Vallatu pitspesu julgele naisele! Avatud jalgevahega püksikutega, millel on ka sukatripid ning kaunist pitsist rinnahoidja.

44,95 €
Seksikas roheline satiinist teddi xl Vaata pilti
45,95 €
Uus
Seksikas roheline satiinist teddi xl
Tootja: Baci Lingerie

Sensuaalne teddi, millel on sügav v-kujuline dekoltee ja kaunid pitsist detailid. Avatud jalgevahega

45,95 €
Seksikas must satiinist teddi xl Vaata pilti
45,95 €
Uus
Seksikas must satiinist teddi xl
Tootja: Baci Lingerie

Sensuaalne teddi, millel on sügav v-kujuline dekoltee ja kaunid pitsist detailid. Avatud jalgevahega

45,95 €
Supervõrgutav roosa võrkpesu Vaata pilti
18,95 €
Uus
Supervõrgutav roosa võrkpesu
Tootja: Pink Lipstick Lingerie

Vastupandamatu heegelvõrgust kaheosaline pesukomplekt, mis ajab juhtmed kokku igal mehel, kes selles oma veetlevat partnerit näeb. Püksikutel on tagaosas vallatu avaus, mida saab kasutada oma fantaasiate järgi :) Mõnusast pehmest ja elastsest materjalist.

18,95 €
Kaunis punane pesu Rougebelle
Tootja: Obsessive

Kaheosaline kaunis pitsdetailidega pesukomplekt. Naiseliku lõikega, rinnahoidja korvid on toestatud tugikaartega. Pesu on pehmest ja elastsest materjalist, mis annab sellele hea istuvuse. Kaunistatud elegantsete pärlripatsitega.

34,95 €
Kaunis avatud jalgevahega punane teddi Rougebelle
Tootja: Obsessive

Kaunis ja naiselik läbikumav teddi, mis on lihtsalt loodud seksikaks õhtuks! Pesu pitsised detailid toovad esile sinu naiseliku ilu ja varjavad väikesed iluvead puusadel. Avatud jalgevahe on ühteaegu hea lihtsalt pesu paigalhoidmiseks kuid samas on see suurepärane võimalus vallatleda ka pesu kandes. Regileeritavate õlapaelte ja kinnisega.

35,95 €
Kaunis must korsetipesukomplekt Heartina
Tootja: Obsessive

Kaunis, naiselik ja seksikas musta värvi korsetilaadne pesukomplekt võrgutava pisiga. Pesu esi-, taga ja rinnaosa on valmistatud läbipaistvalt lilleoranmendiga pitsist, mis rõhutab õrnust ja pakub silmailu. Korsetiku õlapaelad ja sukatripid on reguleeritava pikkusega ning seljal on kaunis paelseos. Kaunistatud kunstteemanditest sudamekujuliste ripatsitega.

49,95 €
Punane korseti ja püksikute komplekt
Tootja: Obsessive

Kaunis ja naiselik korsetivälimusega pesukomplekt, mis on kaunistatud rohke pitsiga. Elastsest materjalist, mis annab hea istuvuse. Pesul on reguleeritava pikkusega õlapaelad ja sukatripid. Komplektis on ka sobivad püksikud. Sukad ei kuulu komplekti.

39,99 €
Elegantne must pesu valge pitsiga
Tootja: Obsessive

Seksikas läbikumav musta värvi pesukomplekt, millel on valgest pitsist naiselikud ja õrnad kaunistusdetailid. Elastsest materjalist pesu on hästi istuv ning selle õlarihmad ja sukatripid on reguleeritava pikkusega.  Sukad ei kuulu komplekti.

32,95 €
Avatud musta värvi lipsukestega pesu
Tootja: Rimba

Avatud musta värvi roosade lipsukestega pesu

24,95 €
Seksikas pitsist basque
Tootja: Cottelli Collection

Õrn ja võrgutav pesukomplekt. Basque, mis on valmistatud võrratust pitsist ning mille rinnaosa on toestatud traatidega. Sügava dekolteega v-kujulina kaelus on kaunistatud peene rüüziga. Pesul on reguleeritavad õlapaelad ning seljal haakkinnis. 4 reguleeritavat sukatrippi. Komplekti kuuluvad ka sobivad püksikud (sukad ei kuulu komplekti)

39,95 €
Kaunis must pitspesu Luvae
Tootja: Obsessive

Ahvatlevalt stiilne ja seksika lõikega pitspesu pehmest pitsist, mis on intensiivselt musta värvi. Luvae komplektist lihtsalt õhkub elegantsi ning seda rõhutaab veelgi väike aksent - beez pärl. Õrn rinnahoidja on tugikaartega ning hoiab kenasti sinu büsti. Reguleeritavate õlapaelte ja kinnisega - hea kohandatavus vastavalt sinu suurusele.

39,95 €
Läbikumav punane bodi Lynn
Tootja: Softline

Võrgutav läbikumavast materjalist napp bodi, mille dekoltee on rohkete paeldetailidega. Bodil on seljal paelkinnitus Sukad ei kuulu komplekt.

28,95 €
Punane pitspesukomplekt Janet
Tootja: Softline

Võrgutav punane pitspesu, mis ei jäta küll ühtegi meest külmaks. Pitspesu samal ajal nii katab kuid ei jäta ka väga palju vaatajale varjule. Pesule on lisatud trimmivad elastikpaelad, mis tekitavad ka visuaalset barjääri ning mõjuvad ahvatlevalt. Dekoratiivseta metalldetailidega. Sukad ei kuulu komplekti.

31,95 €
Seksikas must avatud bodi Alessia
Tootja: Softline

Vallatu naiselikkust rõhutav bodi, milleesiosal on piiluavad ning tagaosa on üsna avatud lõikega. Avatud jalgevahega, misteeb bodi kasutamise vahekorra ajal väga mugavaks.

32,95 €
Seksikas must komplekt s-l

Seksikas musta värvi komplekt, mis sobib suurepäraselt näiteks ahvatlevaks striptiisiks. Komplektis on läbipaistvast materjalist korsetilaadne särgik, millel on sukahoidjapaelad, vallatud püksikud ja nende juurde sobivad sukad. Suurus: S-LVärvus: mustMaterjal: 100% polüamiid

19,95 €
Läbikumav seksikas must body
Tootja: Rimba

Ülimalt seksikas läbikumav body, millel on jalgevahel trukkinnis. 

17,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Avatud musta värvi bikiinid
Tootja: Rimba

Avatud musta värvi bikiinid

24,95 €
Piiluavadega roosa pesu
Tootja: Rene Rofe

Vallatu ja võrgutav piiluavadega kaheosaline pesukomplekt

18,95 €
Avatud pesukomplekt 80B/M

Õrna polstriga toestusega avatud rinnahoidja ja avatud G-stringid. Mõnus, kerge läikega satiin ja pits.Suurus: 80B/MVärvus: punane

27,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Keharakmed Bad Kitty
Tootja: Bad Kitty

Pehmetest elastikpaeltest keharakmed, millel on seljal kinnised. Lisatud on kunstteemanditega rõngad ja trukkidega kaelarihm rinnakurihmaga. Jalgevahel on eemaldatav kett. 70% polyester, 30% elastaan

39,95 €
Pitsiline bodi koos sobivate sukkadega s-l Vaata pilti
19,96 € 24,95 € -20%
Pitsiline bodi koos sobivate sukkadega s-l
Tootja: Mandy Mistery Deluxe

Musta värvi elastsest ja pehmest pitsist body ja sukad. Bodi õlapaelad on reguleeritava pikkusega. Sukkadel on silikoonist riba paremaks paigalpüsimiseks

19,96 € 24,95 € -20%
Reduced price!
3-osaline seksikas valge pesukomplekt
Tootja: Obsessive

Seksikas valget värvi Obsessive pitspesukomplekt, millesse kuulub rinnahoidja, sukahoidja ja püksikud. Sukapaelad ja õlapaelad on reguleeritava pikkusega. Pesu materjal on pehme ning elastne. Sukad ei kuulu komplekti.

45,70 €
Mustast pitsist pesukomplekt kaelakaunistusega
Tootja: Cottelli Collection

Õrn ja napp võrgutav pitsist pesukomplekt, millel on lisaks vallatu kaela kaunisav pitskaunistus. Tugikaarteta rinnahoidjaon valmistatud elastsest pitsist ning sellel on reguleeritavad peened õlapaelad ja väike kinnis seljal. Kitsas rihm ühendab rinnahoidjat ja kaelakaunistust. Pesu püksikud on laiema puusaosaga, mis...

24,95 €
Võrgust avatud bodi s-l
Tootja: Mandy Mistery Lingerie

Suurepärane ahvatlev avatud jalgevahega võrgust bodi. Vallatul kehakattel on lühikesed varrukad ja avar õlgadeta dekoltee - Carmen kaelajoon! Bodi on valmistatud pehmest ja elastsest materjalist, mis embab kõiki kauneid kehakontuure. Ääristatud pitsiga.

19,95 €
Fantasy for Her püksikud vibraatori ja puldiga
Tootja: Pipedream - Fantasy for Her

Pitsised avatud jalgevahega pülsikud (sobivas suurustele 36-46, 76-107cm), millel on ees kliitori juures tasku vibraatorelemendi jaoks. Komplektis on ka sobiv vibraator koos juhtmeta puldiga, millelt saab valida koguni 20 erineva vibratisoonireziimi vahel. Ära unusta sisse ja väljalülitamast nii vibraatorelementi kui ka pulti. 3xlr44 +2xAAA patareid

49,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Seksikas 3-osaline punane pesukomplekt Heartina
Tootja: Obsessive

Kolmeoseline pesukomplekt rinnahoidjast, sukahoidjast ja püksikutest, mis on kaunilt pitsivahune ja kaunistatud kunstteemanditest detailidega. Reguleeritavate õlapaelte ja sukatrippidega. Sellises kaunis pitspesus tunneb iga naine ennast võrgutava ja ahvatlevana!

38,95 €
Ulakas seksikiisu - gepard
Tootja: Obsessive

Soovid olla üks vallatu või hoopis ulakas seksikiisu? Siin on just sulle pesu, millaga kõik oma nurjatud mõtted teoks teha! Läbikumaval pesul on loomamuster ning taga eemaldatav karvane saba, mis sobib suurepäraselt ka partneri silitamiseks ja erutamiseks. Komplektis on ka peavõruga kõrvad. Reguleeritavate õlapaeltega.

33,95 €
Läbikumav must V-kaunistusega korsetike Emperita
Tootja: Obsessive

Läbikumav ja lummavalt võluv pesukomplekt korsetikust ja püksikutest.  Korsett on kauni pitsist v-kujulise kaelusega, mis rõhutab dekolteed  ja salendab kehavorme. Õlapaelad ja sukatripid on reguleeritavad.

36,95 €
Suuresilmne body s-l
Tootja: Mandy Mistery Lingerie

Superelastne suuresilmne body, mis ei jäta just palju fantaasiale varjata. Idee - võid seda kanda ka näiteks klubis mõne teise riietuseseme peal - tähelepanu on garanteeritud!

19,95 €
10-osaline Mandy pesukomplekt Vaata pilti
125,00 €
10-osaline Mandy pesukomplekt
Tootja: Mandy Mistery Lingerie

Superkomplekt 10st vallatust pesuesemest, millega saad oma intiimhetki pikemaks ajaks värskena hoida. Komplektis on 5 kleidikest, 2-3 kassikostüümi, bodi, sukkadega bodi 

125,00 €
Kaunis pitsist avatud teddy Slevika
Tootja: Obsessive

Kaunis pitsist teddy, millel on kehavõlusid rõhutavad pitskaunistused ja vallatu paelseos. Avatud jalgevahega, reguleeritavate õlapaeltega.

36,49 €
Kuvatud 1 - 48 kokku 221 tootest