zone

Parukad Siin on 18 toodet.

Parukad
Vasekarva pikk tukaga parukas Vaata pilti
39,95 €
Uus
Vasekarva pikk tukaga parukas
Tootja: Cottelli Collection

Pikkade juustega vasekarav punakate juustega parukas, millega oma stiili muuta. Parukas ei ole sobilik töötlemiseks lokitangidega või sirgendajaga. Puhastamiseks kasutada spetsiaalset parukashampooni. Kogupikkus ca 75cm, 100% polüester.

39,95 €
Hele tukaga lühike parukas Vaata pilti
39,95 €
Uus
Hele tukaga lühike parukas
Tootja: Cottelli Collection

Sa sooviksid olla hoopis keegi teine, kui sa oleb praegu - siin on vallatuteks rollimängudeks suurepäraselt sobiv parukas. Heledate blondide juustega parukas, millel on ees tukk.  Parukas ei ole sobilik lokitangidege või sirgendajaga töötlemiseks. Palun puhastage spetsiaalse parukashampooniga. Kogupikkus 28cm, 100% polüester.

39,95 €
Tume tukaga parukas

Parukas on mõnus vahend muutmaks ennast kergesti uueks seksikaks isikuks. Sirgete sünteetiliste juustega tume järkus lõikusega parukas. Soovi korral võid lõigata omale sobiva lõikuse. Pikim parukaosa on ca 50cm pikkune.  Oluline! Ei või kasutada lokitangide või juuksesirgendajatega! Soovitame kasutada spetsiaalset parukashampooni. 

59,95 €
Tumeblond tukaga parukas

Parukas on mõnus vahend muutmaks ennast kergesti uueks seksikaks isikuks. Pisut lainjate sünteetiliste juustega tumeblond järkus lõikusega parukas. Soovi korral võid lõigata omale sobiva lõikuse. Pikim parukaosa on ca 45cm pikkune.  Oluline! Ei või kasutada lokitangide või juuksesirgendajatega! Soovitame kasutada spetsiaalset parukashampooni. 

64,95 €
Platinablond pikk tukaga parukas

Oled omale alati soovinud blonde juukseid?  Sellel parukal on pikad blondid sirged juuksed - pikkus ca 60cm, Tukaga. Kergesti puhastatav spetsiaalse parukahampooni ja veega. Materjal 100% pvc NB! Mitte kasutada parukal lokitange või juuksesirgendajaid

59,95 €
Roosa parukas

Parukas on mõnus vahend muutmaks ennast kergesti uueks seksikaks isikuks. Umbes õlgadeni juustega trendikas parukas. Kunstjuustega. Pikkus ca 30cm  Oluline! Ei või kasutada lokitangide või juuksesirgendajatega! Soovitame kasutada spetsiaalset parukashampooni. 

54,95 €
Pikk punane parukas

Super-look peole! Muutu hetkega seksikaks punapeaks selle pisut lainjate pikkade juustega parukaga. Kogupikkus ca 63cm. Kunstjuustega. Oluline! Ei või kasutada lokitangide või juuksesirgendajatega! Soovitame kasutada spetsiaalset parukashampooni. 

59,95 €
Pikk blond parukas

Värskenda oma välimust või paku oma partnerile uut elamust võrgutades teda kena pikkade blondide juustega parukaga

27,90 €
Lisa ostukorvi Vaata
Pikk punane sirgete juustega parukas

Pikk punaste sirgete juustega parukas. Pikkus ca 80cm. Materjal: 60% modacrylic, 40% PVC. NB! ei või kuumtöödelda (kasutada lokitange, sirgendajaid jne)

59,95 €
Tumedate lühikeste ja tukaga parukas

Tumedate lühikeste juustega parukas, millel on ees tukk

25,95 €
Lillade juustega pikk parukas

Lillade juustega pikk lainjas parukas

20,90 €
Heledate triipudega tume parukas

Poolpikkade tumedate juustega parukas,millel on heledamate triipudega salgud

21,90 €
Vallatu punapea-parukas

Vallatu punaste juustega parukas

18,57 €
Roosa parukas Pink Bob

Kaunis roosa parukas, mis on valmistatud kunstjuustest. Stiilse lõikega. Kergesti puhastatav vee ja shampooniga.

22,94 €
Parukas  standard sinine Vaata pilti
3,99 € 11,18 €
Parukas standard sinine

Siniste juustega parukas (samasugune parukas nagu pildil, ainult sinine)

3,99 € 11,18 €
Reduced price!
Kuvatud 1 - 18 kokku 18 tootest