zone

Elvie vaagnalihaste treenija

E26950

elvie

Sinu isiklik treener!

Nutikas auhindadega pärjatud vaagnalihaste treenija, millega tugevdada oma sisemust palju effektiivsemalt ning sealjuures huvitavamalt.

  • kohene tagasiside oma tulemustele
  • 6 lõbusat ning ainulaadset harjutust
  • 4 erinevat taset: treening,algaja, kesktase, edasijõudnud
  • isiklikud eesmärgid ja meeldetuletused
  • nähtav treeningajalugu ja tulemused

Rohkem infot

2 Toodet

199,00 €

Tagasi

Lisainfo

Ø (cm) 3,5
Materjal: meditsiiniline silikoon
Värvus: roheline
Patareid: taaslaetav
Pritsmekindel jah
app'iga sobituv jah

Rohkem infot

  • 5minutilised harjutused motiveerivate teavitustega
  • kergesti kasutatav tasuta app, mis jälgib sinu arengut
  • juhtmeta laadimine läbi hoiulaeka
  • kaks kuuli suurust - lisakate kuulile

Elvie treeningkuul on võitnud mitmeid auhindu tänu oma kasutajamugavusele ja innovaatilisusele. Kui sul esineb probleeme põiepidamisega näiteks köhatuse ajal, vajad sünnitusjärgselt taastust või soovid lihtsalt treenida oma lihaseid, et saavutada paremat kontrolli ja orgasme, siis Elvie on just sulle.

Sa ei pea muret tundma selle üle, et kuidas oma treeninguid läbi viia ja huvitavamaks teha - Elvie treeningkuuli on kerge ja isegi lõbus kasutada kuna selle treeningprotsess läbi api meenutab mängu. Ühenda seade apiga ning järgi juhiseid ekraanil - saad ka kohese tagasiside - app mõõdab sinu lihaste tugevust ning seda statistikat saad aja möödumisel võrrelda ning näha ka enda arengut.

Elvie on sinu parimaks abiliseks, sest uuringud näitavad, et iseseisvalt harjutades surub 30% naistest alla, mis võib viia vigastusteni. Sellise olukorra vältimiseks on suurepäraseks võimaluseks oma tegevuse reaalajas jälgimine ning just seda Elvie ka teeb, samal ajal aidates parendada ka sinu tehnikat.

Effektiivseks treeninguks, kasuta Elvie't 5 minutit korraga 3 korda nädalas. Sa saad sellekohase treeningreziimija meeldetuletuse ka endale apis kirja panna.

Sobib kasutamiseks ka raseduse ajal eeldusel et ei teki komplikatsioone. Iga rasedus on unikaalne, seega kui oled ebakindel, konsulteeri oma arstiga. Kolmandal trimestril võivad näidud kõikuda ning see on normaalne. Peale sünnitust võiks oodata kuus nädalat ennem kui Elvie treenerit kasutada või konsulteeri oma arstiga.

Elvie treeningkuulil on üle 12 auhinna ning seda soovitab üle 1000 terviseproffessionaali üle maailma. Elvie oli 2017 Oscar'ite nominentide kinkepakis.

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS