zone

Satisfyer õhkstimulatisooniga vibraator Sunray punane

SATISFY349

Satisfyer

Satisfyer Sunray - nutikas õhkstimulaator, millel on lisaks ka samaaegselt sisenev vibraator. Vibraator kohandub iga kehakujuga ja võimaldab seega individuaalset täpset naudingut. Samal ajal kui elegantselt kaardus ja painuv vars masseerib sinu G-punkti erinevate vibratsioonidega, hellitab kliitorit väljastpoolt tõhus õhkstimulatsioon.

Rohkem infot

1 tk

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm) 13
Ø (cm) 3,5
Materjal: ABS, silikoon
Värvus: punane
Patareid: taaslaetav
Pritsmekindel veekindel
Kiiruseid: 11
app'iga sobituv jah

Rohkem infot

Tänu Silikon Flex-tehnoloogiale ja sisemisele kettliigendile saad Satisfyer Supernovat hõlpsalt reguleerida nii, et õhkstimulaator  asetseks ideaalselt sinu kliitoril ja saaks oma tööd teha parimal võimalikul viisil. Selleks et lelu käest ei libiseks ja oleks hästi käsitletav, on käepide pisut laiem.
Stimulaatoril on kaks võimsat mootorit, mida saab juhtida üksteisest sõltumatult.

Supernova'l on 10 erinevat vibratsiooniprogrammi ja 11 intensiivsusega õhkstimulaator. Nende kahe kombineerimisel, saad lugematuid kombineerimisvõimalusi ja vaheldusrikkaid hetki. Lisaks saad Sunray ühildada Satisfyer äpiga ning seeläbi ise komponeerida lõpmatult vibratsioonirütme, muuta muusika stimulatsiooniks, anda kontrolli oma partnerile või veel hulgaliselt võimalusi

Satisfyer Sunray on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ja on hästi meeldiv vastu nahka. Tänu veekindlale viimistlusele (IPX7) sobib see kasutamiseks ka duši all või vannis, nii et sa ei pea naudingust loobuma ka jahutavas vees.
Pärast kasutamist saad vibraatorit kergesti puhastada leige veega ja lelupuhastusvahendiga. Kaasasolev USB-laadimiskaabel tagab ka selle, et lelu taastaks kiiresti valmisoleku kirglikeks naudinguhetkedeks.

Lae alla

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS