zone

Lelo Enigma Cruise õhkstimulaatoriga must vibraator

LELO008618

Lelo

Luksuslik topeltstimulaator, mis kõdistab sinu kogu kliitorit nii pealtpoolt kui ka sinu seest ja hellitab ka sinu g-punkti. Seda kõike samaaegselt ning selliste orgasmide nimel, mida sa pole senini veel kogenud.

Ja nüüd ka Cruise funktsionaalsusega! Cruise Control™ tehnoloogia, mis tagab, et intensiivsus ei vähene, kui soovite stimulaatori huulikut tugevalt vastu keha suruda, 

Rohkem infot

2 Toodet

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm) 18,5
Materjal: ABS, silikoon
Värvus: must
Pritsmekindel veekindel
Kiiruseid: 8

Rohkem infot

et tagada intensiivne ja sügav stimulatsioon.

Lelo ühendas oma hea ja hinnatud õhkstimulaatori ning lisas sellele vibreeriva haara, mis samaaegselt õhkstimulatsiooniga vibreerib sinu sisemuses ning silitab täpselt õigeid kohti, et sulle pakkuda orgasmi, mida sa ei unusta ning mida soovid ikka ja jälle uuesti kogeda.

Enigma sisenev vibraator on väga elastne ning sobitub seeläbi kergesti iga kehakujuga, pakkumaks suurepärast kontakti ja naudingut. Lelo kasutab vaid kõrgekvaliteetset silikooni, mis teeb Lelo tooted hästi mõnusad katsuda, kergesti puhastatavaks ja hügieeniliseks.

Enigma'l on kaheksa erinevat stimulatsioonirütmi ning nende kiirust ja taset saad -/+ nupust reguleerida vastavalt oma soovidele.

Lisaks on Enigmal reisilukk, vajutades korraga + ja - nuppu ca 3 sekundit, seade lukustub ning ei reageeri ühelegi juhuslikule nupuvajutusele. Tehes sama uuesti, on Enigma taas töövalmis. Lukustus tuleb maha ka laadima pannes.

() nupuga saad vahetada reziime ning seadme välja lülitada.

Lae alla

Seonduvad tooted

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS