zone

Womanizer Premium ja We-Vibe Sync komplekt Tease&Please

o.05981350000

Womanizer

Super komplekt kahest luksuslikust tootest!

Womanizer Premium - patendeeritud õhutehnoloogial põhinev nauding, milles on nüüdsest ka autopiloot ja Smart Slilence (tark vaikus)!

Mõlemad tehnoloogiad  ja disainid on optimaliseeritud ning tulemuseks on saadud uus Womanizer, mis on käepärasem hoida ja mille huulik on võrrelduna eelmiste mudelitega tasasem.

Rohkem infot

1 tk

299,00 €

Tagasi

Lisainfo

Materjal: ABS, silikoon
Värvus: must
Patareid: taaslaetav
Pritsmekindel jah

Rohkem infot

Sellel on koguni 12 intensiivsustaset, mis on samuti erinevad võrrelduna varasematega. 

Esimene tase on veelgi mahedam ning kõrgein veelgi intensiivsem kui varem (w500 võrdluses). 

Autopiloodi reziimis saab kasutaja lihtsalt rahulikult lamada ja nautida Womanizeri automaatset programmi, mis muudab oma intensiivsust ja rütmi. Selliselt saab orgasmi pisut edasi lükata ning tänu ootusärevusele kogevad paljud naised sellisel moel lõpuks veelgi võimsama orgasmi. Autopiloodil on 3 erinevat taset.

Smart Silence funktsioon tähendab, et lelu lülitab ennast tööle vaid siis, kui huulik on lähedas kontaktis nahaga. Seega, kui eemaldad lelu, laõpetab ka mootor töö, astead taas vastu nahka, alustab taas tööd.

  • Womanizer Premiumil on väga vaikne mootor - vaid kuni 40dB
  • ning see on täielikult veekindel.
  • Lelu on taaslaetav (magnetkinnitus)
  • laadimisaeg 120min
  • tööaeg kuni 240min

Ww-Vibe Sync

C-kujuline paarivibraator, mida kannab paari naispool vahekorra ajal. Vibraatoril on kaks haara, mis on erineva läbimõõduga. Sync on eriline selle poolest, et selle kujul saab painutada just endale kõiga sobivamaks.  Vibraatori keskosa on kitsas ja elastne. Haarade siseküljel on stimuleerivad kurrud. 

Lelu saab juhtida nii puldilt kui ka tasuta allalaetavast apist. Viimasega saad lisaks olemasolevale 10-nele vibratsioonile mängida leluga just nii nagu Sulle või Su partnerile hetkel meeldib. Samas võib lelu panna vibreerima ka mõne musikapala rütmis. 

Lelu on veekindel ja taaslaetav usb-kaabliga (kaasas)

Lae alla

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS