zone

Peenisepump Bathmate Hydromax X40, punane

BATHMATE18

Bathmate

Hydromax Hydropumpa saab kasutada nii dušši all kui ka vannis. Kuni 35% võimsam kui "tavaline" bathmate ja Hydromax 40 on 15% võimsam kui Hydromate 30. Kogupikkus 33cm. Materjal polükarbonaat ja tpe

Rohkem infot

1 tk

149,00 €

179,00 €

-30,00 €

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm) 33
Värvus: punane

Rohkem infot

Saamaks oma Hydromax'ist parimat tulemust järgi allolevaid juhiseid. NB! kasutamisel toodet vannis või dušši all on mõningad erinevused.

  1. Pumba otsas asuval sulgurklapil on kolm asendit - ülemine, keskmina ja alumine. Nii ülemises kui ka alumises asendis on klapp suletud. Keskmises asendis on klapp avatud. Vajuta õrnalt ningliiguta klapp keskmisesse asendisse.
  2. Vali sobiv padjand ning aseta se pumbale jälgised, et märgid oleksid kohakuti. Kasutades toodet dušši all kasuta lühikest padjandit, kasutades toodet vannis, vali pandjand, mis sobib sulle kõige paremini.
  3. Näidikutega toru ja tihendit saab iseseisvalt keerata nii, et näidikud oleksid sulle hästi nähtavad ning saad muutusi jälgida.
  4. Anna omale dušši all/vannis ca 5 minutit aega, et lõdvestuda ning keha tänu sooja vee toimele üles soojendada. See parandab vereringlust.
  5. Kui oled valmis, täida pump täielikult veega ning sisest sellesse peenis. Jälgi, et toode oleks jätkuvalt veega täidetud. Tõmba toodet enda keha poole, et see oleks tihedalt vastu nahka (see võib vajada pisut harjutamist).
  6. Pumpa, et tekitada imamine ja väljutada läbi klapi vett. Pumpamise käigus tekib imamine ning peenis imatakse sügavamale pumpa.
  7. Vajadusel pumpa veel või säilita surve. Hydromax on loodud aeglaseks surve muutmiseks, et vältida kiirest rõhumuutusest tekkida võivaid kahjustusi. Kui surve väheneb, pumpa seda juurde. Soovitame Hydromax'i kasutada 15 minutit päevas.
  8. Kui soovitud seanss on läbi, peaks su peenis olema verega täitunud ja kõvastunud olekus. Hydromax'i eemaldamiseks vabasta otsaolev ventiil vajutades sellele pumba suunas. Vajuta kogu ventiilile, mitte ainult riivile.

Seonduvad tooted

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS