zone

Satisfyer vibraator Heat Climax

SATISFY351

Satisfyer

Äpiga juhtimisvõimalusega Satisfyer Heat Climax pakub sensuaalset anaalset stimulatsiooni! Anaalivibraator on ergonoomiliselt kaardus ja kujundatud nii, et see täidab teid meeldivalt ja hellitab oskuslikult teie anust. Lisaks on olemas mõnus soojendusfunktsioon, mis tagab autentse, realistliku tunde 39° temperatuuriga nagu kehasoojus. 

Rohkem infot

1 tk

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm) 20,5
Materjal: ABS, silikoon
Värvus: must
Patareid: taaslaetav
Pritsmekindel veekindel
Kiiruseid: 12
Omadus soojendusega
app'iga sobituv jah

Rohkem infot

Soojus suurendab ka verevoolu, mis intensiivistab teie anaalset stimuleerimist. Tänu oma kumerale kujule on Satisfyer Heat Climax ideaalne eesnäärme massaažiks: sile, ümar ots tabab otse teie kuuma kohta. Heat Climax sobib aga hästi ka G-punkti ergutamiseks: soojendusega vibraator on unisex ja seda saavad kasutada iga soo esindajad. Ärge unustage vibraatorit põhjalikult puhastada ja desinfitseerida, kui soovite seda pärast anaalset stimulatsiooni vaginaalselt kasutada. 12 eelseadistatud programmi saab intuitiivselt juhtida ka seadme käepidemel oleva juhtpaneeli kaudu. Tänu praktilisele rõngaskäepidemele on teil alati kõik kontrolli all, isegi pöörasematel hetkedel.

Soojendusega vibraatorit saab juhtida ka tasuta Satisfyer Connect rakendusega, mis on saadaval iOS-ile ja Androidile ning pakub sulle põnevaid funktsioone nagu pult, muusikavibratsioon või vibratsioonidisainer.

Soovitame kasutada koos sobiva veebaasil libestiga.

Lae alla

TOOTED SAMAS KATEGOORIAS