LaGemme Yoni kuulide komplekt roosast kvartsist S-M-L

Laos
Kohal: 2
SKU
E29240
59,95 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Yoni kuul on kaunis mineraal, mida saad ehtena kanda oma kaelas, taskus nagu talismani või kanna endas ning treeni oma sisemisi lihaseid, et treenida oma vagiinat. Kuigi esialgselt on see disainitud treeningvahendiks, saad seda kasutada ka teisiti - tänu oma materjalile, sobib see suurepäraselt kasutamiseks ka meditatsioonikivina

Väljaspool kasutust saad selle kas riputada või hoiustada kaasasolevas kotikeses.

Kalliskivid on teada tuntud oma tervendavate ning energeetiliste omaduste poolest, nii ka looduslikust materjalis Yoni kuulid. Kõik munad on valmistatud 100% naturaalsest materjalist ning on täielikult kemikaalivabad. Need on käsitsi töödeldud, seega iga kuul on pisut erineva kuju, suuruse ja värviga. Väikesed ebatäiused teevadki nendest just need õiged ja täiuslikud.

NB! ole naturaalsest materjalist kuuli hoides ettevaatlik, kui see maha kukub, võib see puruneda või sellesse tekkida praod.

Mis on Yoni kuul?

Yoni kuul on 100% valmistatud looduslikust kalliskivist ning on orienteeruvalt kanamuna suurune. Kuuli kantakse oma vagiinas ning selle kandmine tugevdab vaagnapõhja lihaseid ja paredab verevoolu alakõhus.

Tugevam vaagnapõhi võimaldab pakkuda tunduvalt nauditavamat vahekorda ning intensiivsemaid orgasme. Lisaks annavad kuuli energeetilised omadused juurde kandja emotsionaalse pinge maandamisele. Kuuli kasutades saad taas parema kontakti oma sisemise naiselikkusega ja energiaga.

Paranda oma sekselu, tugevda oma vaagnapõhja lihaseid ning leia taas ontakt oma naiseliku energiaga. Leevenda oma pms sümptomeid või ebasoovitavat uriinileket ning seda kõike 100% loodusliku yoni kuuliga.

Tugevdades oma sisemisi lihaseid enneted ka mitmeid tüütuid ja häirivaid sümptomeid nagu näiteks uriini lekkimine, menstruaalprobleemid ja madal libiido.

Sinu kasu:

  • intensiivsemad orgasmid
  • tugevamad vaagnapõhja lihased
  • vähendad pms sümptomeid ja krampe
  • vähenda uriinileket
  • suurendad sidet oma naiselikkusega
  • suureneb tunnetus vahekorra ajal

Kuuli valimine

Sa võid kuuli valida vastavalt oma intuitsiooni

Lisainfo
Pikkus (cm) 5
Läbimõõt (cm) 3.5
Värv roosa
Bränd LaGemmes
Write Your Own Review
Arvustatav toode:LaGemme Yoni kuulide komplekt roosast kvartsist S-M-L
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast