Lelo Enigma õhkstimulaatoriga must vibraator

Laos
Kohal: 5
SKU
LELO008182
Soodushind 157,99 € Tavahind 185,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Luksuslik topeltstimulaator, mis kõdistab sinu kogu kliitorit nii pealtpoolt kui ka sinu seest ja hellitab ka sinu g-punkti. Seda kõike samaaegselt ning selliste orgasmide nimel, mida sa pole senini veel kogenud.

Lelo ühendas oma hea ja hinnatud õhkstimulaatori ning lisas sellele vibreeriva haara, mis samaaegselt õhkstimulatsiooniga vibreerib sinu sisemuses ning silitab täpselt õigeid kohti, 

%
Video

et sulle pakkuda orgasmi, mida sa ei unusta ning mida soovid ikka ja jälle uuesti kogeda.

Enigma sisenev vibraator on väga elastne ning sobitub seeläbi kergesti iga kehakujuga, pakkumaks suurepärast kontakti ja naudingut. Lelo kasutab vaid kõrgekvaliteetset silikooni, mis teeb Lelo tooted hästi mõnusad katsuda, kergesti puhastatavaks ja hügieeniliseks.

Enigma´l on kaheksa erinevat stimulatsioonirütmi ning nende kiirust ja taset saad -/+ nupust reguleerida vastavalt oma soovidele.

Lisaks on Enigmal reisilukk, vajutades korraga + ja - nuppu ca 3 sekundit, seade lukustub ning ei reageeri ühelegi juhuslikule nupuvajutusele. Tehes sama uuesti, on Enigma taas töövalmis. Lukustus tuleb maha ka laadima pannes.

() nupuga saad vahetada reziime ning seadme välja lülitada.

Lisainfo
Pikkus (cm) 18.5
Värv must
Materjal ABS. silikoon
Patareid taaslaetav
Pritsmekindel jah
Kiirused 8
Bränd Lelo
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lelo Enigma õhkstimulaatoriga must vibraator
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast