Lelo vibraator Dot aqua

Laos
Kohal: 1
SKU
LELO008915
169,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Lelo Dot on Lelo perekonna täiesti uudne liige. Dot'il on peenenev pehmest silikoonist ots, mis vibreerib ning liigub elliptiliselt. Elliptiline liikumine aitab ära hoida tuimusetunde tekkimist, mis võib kaasneda tavapärase vibraatoriga pikemaajalisel stimulatsioonil. 

Lelo Dot on valmistatud hästi mõnusast siidisest silikoonist, mis on katsumisel ja keha vastas väga meeldiv. Dot' ots on pehme ja elastne ning kannab vibratsiooni väga hästi edasi. Sobib kasutamiseks üle kogu keha, nii nibude, pea, kõrvade, õnnalde kui ka loomulikult kliitori stimulatsiooniks. Kuna vibratsioon on tunda lisaks otsale ka allpool, saab ka vibraatorit kasutada osaliselt lay-on vibraatorina.

Video

Lelo Dot peidab endas 8 erinevat vibratsioonirežiimi, millest igaühe kiirust on võimalik reguleerida. 8 režiimist üks on pidev vibratsioon ja ülejäänud mustrid.

Dot'il on ka reisilukk, mis hoiab seadmel kogemata käivitumast, kui peaksid on/of nupule vastu minema või kotis olles, midagi sellele vastu läheb. Reisiluku sisse ja väljalülitamiseke vajuta ja hoia korraga mõned sekundid all + ja - nuppu. Sageli on reisilukk peal ka uuel, pakendis tootel.

Kasutamiseks lülita Dot keskmisest nupust sisse ja samast nupust saad vahetada ka režiime, kiiruseid saad muuta äärmistest + ja - nuppudest.

Kasutamisel soovitame parima naudingu saavutamiseks kasutada veebaasil libestit.


Lisainfo
Värv sinine
Materjal silikoon
Patareid taaslaetav
Pritsmekindel veekindel
Kiirused 8
Bränd Lelo
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lelo vibraator Dot aqua
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast