Peenisesuurenduskapslid XL 60tk

Laos
Kohal: 2
SKU
COBECO0009
39,95 €
0,67 €/tk
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Stimuleerivad mehe genitaale ning seksuaalvõimekust.

  • toetavad seksualorganeid
  • parendavad hormoonide aktiivsust
  • stimuleerivad seksuaalset võimekust

Penis XL kapslid stimuleerivad mehe seksorganeid ja mehe maskuliinsust.

Tabletid toetavad meeste füüsilist tervist ja seksuaalset võimekust tänu looduslikele koostisosadele, sealhulgas Tribulus Terrestris, Saw Palmetto, Siberi ženšenn ja Muira Puama. Taim Tribulus Terrestris kasvab peamiselt soojades ja troopilistes piirkondades üle kogu maailma. Tribulus Terrestrist on Aasias ja Bulgaarias erinevatel eesmärkidel kasutatud juba aastaid. Tribulus Terrestris toetab tervet testosterooni taset ja aitab reguleerida selle hormooni kontsentratsiooni. Testosteroon mängib olulist rolli seksuaalsete vajaduste rahuldamisel ja võib avaldada positiivset mõju libiido suurendamisele. Siberi ženšenn toetab immuunsüsteemi ning annab rohkem energiat ja vastupidavust. Muira Puamat on aastaid kasutatud seksuaalse stimulandina mitmes riigis üle kogu maailma. Uuringutes on näidatud, et Muira Puama kasutamine suurendab seksuaalsete ihade, vahekordade ja seksuaalsete fantaasiate sagedust. Samuti on näidatud seksuaaleluga rahulolu paranemist, seksuaalse iha intensiivsust, fantaasiate ergutamist, orgasmi saavutamise võimet ja orgasmi intensiivistumist. Saw palmetto on ravimtaim, millel on teadaolevalt positiivne mõju eesnäärme talitlusele. Kaltsium on oluline normaalse lihaste ja närvide funktsiooni säilitamiseks.

Toidulisand. Mõeldud kasutamiseks seksuaalse võimekuse ja organite stimuleerimiseks tänu Tribulus terrestris’e (kuradisarv) toimele. Annab oma panuse ka normaalsele lihaste funktsionaalsusele ja paremale ainevahetusele tänu kaltsiumisisaldusele. Kasutamine: soovituslik kogus on 2 kapslit 1 kord  päevas. Kapsel neelata alla tervena ning rohke veega. Soovituslikku päevast normi (2 kapslit/24h) ei tohi ületada!

Tegemist on taimsete, mineraalsete ja aminohapetest preparaadiga. Toidulisandit ei saa kasutada asendamaks tervislikku ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku elustiili.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida otsese päikesepaiste eest varjatult kuivas ja jahedas kohas.

Lisainfo
Kogus pakendis (tk) 60
Bränd Cobeco Pharma
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Peenisesuurenduskapslid XL 60tk
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast