Perifit vaagnapõhjalihaste treenija roheline

Laos
Kohal: 1
SKU
edc4642226
189,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Perifit on uus revolutsiooniline viis oma vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Sa saad oma tavapäraselt igavavõitu treeningharjutusi teha hoopis huvitavamalt ning innovaatilisemal viisil kasutades selle jaoks tasuta PeriFit äppi. Harjutused sobivad igaühele ning endale sobivaima treeningrežiimi saad valida koguni kuue erineva treeningprogrammi vahel. 

Video

Õige ja sobivaima režiimi valimine aitab sul edasi liikuda omas tempos ning tugevdada vaagnapõhja lihaseid just sulle kõige sobivamalt.

Probleemid nagu soovimatud uriinilekked, emakakaela prolaps ja nõrk vaagnapõhi on lahendatavad regulaarse treeninguga. Perifit vaagnapõhjalihaste treenija on ergonoomilise disainiga naisesõbralik abiline, mille saad mugavalt sisestada. Perifit on valmistatud pehmest kehasõbralikust silikoonist, mida on meeldiv katsuda ning on mugavalt soe materjal.

Lelu otsas ja keskel on sensorid, mis tunnevad täpselt, kuidas harjutused toimivad ja milline on sinu areng. Perifit´i otsas (sisemuses) on antenn, mis annab kõik selle väärtusliku info edasi äpile, millest saad juba kerge vaevaga enda edasiminekuid jälgida. See aga hoiab sind motiveerituna ja aiteb veelgi paremini ning kiiremini oma eesmärkideni jõuda.

Perifit treenija tuleb kenas väikeses pakendis ning sellega on kaasas põhjlik Ingliskeelne juhend (ka äpp on ingliskeelne).

Vaagnapõhjatreenijal on küljes ka väljatõmbenöör ning treenija on veekindel.

Sa ei pea muretsema patareide või laadimise pärast, Perifitil on sisseehitatud aku, mis võib kesta kuni 10 aastat.

Puhastamiseks kasuta õrnatoimelist antibakteriaalset seepi ja leiget vett või lelude puhastusvahendit.

Kaal: 140 g

Lisainfo
Pikkus (cm) 11.5
Läbimõõt (cm) 3.2
Värv roheline
Materjal ABS. silikoon
App’iga sobinduv jah
Bränd Perifit
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Perifit vaagnapõhjalihaste treenija roheline
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast