Vibratsiooniga õhkstimulaator Womanizer OG

Laos
Ainult %1 järgi
SKU
O-5401011
Alates 199,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja
 • 2 ühes Womanizer: õhkstimulaator koos vibratsiooniga
 • Pleasure Air tehnoloogia, mida rikastab vibratsioon
 • Sobib nii G-punkti kui ka kliitori stimuleerimiseks
 • õhkstimulaatoril on 12 intensiivsuse taset
 • 3 vibratsioonitaset
 • Nutika vaikuse funktsioon - Smart Silence
 • Järelkuma funktsioon
 • Ergonoomilise kujuga ja painduv
 • Veekindel
 • Siidise silikoonist pinnaga
 • Kaasas hoiukott
 • Taaslaetav – kaasas magnetilise ühendusega USB-kaabel

Pleasure Air tehnoloogia G-punkti jaoks!
Õhkstimulaator Womanizer OG ühendab endas Pleasure Air õhkstimulatsiooni tehnoloogia ja vibratsiooni ühes stimulaatoris, tõstes sinu orgasmilised hetked uutesse kõrgustesse. Anatoomiliselt optimaalselt kaarjas stimulaator on suurepärane, et sobituda kehaga, kui stimuleerid kliitorit, aga samas ulatub hõlpsalt ka G-punkti hellitama. Siidpehme pinnaga painduv Womanizer OG libiseb sujuvalt, seda on lihtne sisestada ning  see õhkstimulaator kohandub optimaalselt keha ja selle liigutustega.

 

Patenteeritud Pleasure Air tehnoloogia pulseerivate lainete ja pehme imemisefektiga 12 tugevusastmes on käepäraselt juhitav nupuga (+/-). Womanizeri 12 taset on väga laia vahemikuga. See tähendab, et madal tase on sobilik ka hästi tundliku kliitoriga naisele ninng sealt edasi kuni kõige tugevamani, mis on tõesti väga võimas (jättes kaugele mitmed konkurendid). 

Lisaks saab nupuga reguleerida ka 3 erinevat vibratsioonirežiimi (pehme, keskmine, intensiivne), mis töötab paraleelselt õhkstimulatsiooniga.

Tänu nutikale vaikuse funktsioonile - Smart Silence - lülitub Womanizer OG sisse ainult siis, kui see puutub kokku nahaga. Nii kui eemaldad õhkstimulaatori nahalt, lakkab seadme mootor töötamast ehk on täielik vaikus. Antud režiimi saab ka välja lülitada nii, et seade töötaks kogu aeg, selleks hoia korraga alla + ja - nuppu ca 3 cekundit. Funktsiooni uuesti sisselülitamiseks vajuta taas sama nupukombinatsiooni.

Seni töötab OG ooterežiimis peaaegu vaikselt.

Lõõgastava ja hääbuva orgasmi saavutamiseks saab OG koheselt madalaimale tugevustasemele (Afterglow) keerata. Ehk kui oled näiteks kõige tugeavamal tasemel ja tunned, et soovid kiiresti väikest stimulatsiooni, siis ei pea sa 11x reziimiga alla tulema (nuppu vajutama) vaid üks pikem vajutus toob su kohe kõige madalamale tasemele. Paljud naided on soovinud sellist järelkuma funktsiooni, et kas hoida orgasmi tagasi või pikendada seda. Seega proovi ka sina järele!

Womanizer OG veekindel disain muudab selle kasutamiseks vannis ja duši all võimalikuks, seega kasuta võimalust.

Soovitame kasutada koos veebaasil libestiga.

Taaslaetav – kaasas magnetiline USB-kaabel ja hoiukott (100% puuvill).

177 x 105 x 38 mm.
Kaal 152 g.
ABS, PU, silikoon.

Lisainfo
Pikkus (cm) 17.7
Läbimõõt (cm) 3.8
Patareid taaslaetav
Pritsmekindel veekindel
Kiirused 12
Bränd Womanizer
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Vibratsiooniga õhkstimulaator Womanizer OG
Sinu hinnang
Tooted samast kategooriast