Tagastamine

Tagastamine 

Meie veebipoest ostetud toodetele kehtib taganemisõigus 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise kirjaliku ühemõttelise avalduse, milles tuleb välja tuua tellimuse number, tagastatav toode ja kogus. Seejärel tagastama tellitud kauba vastavalt kirjalikele juhistele, mille saab Veebipoe poolt. Tagastatavad kaubad peavad olema avamata (vigastamata) originaalpakendis, -siltidega ja kasutamata.

Juhime tähelepanu, et tagastusõigus ei kehti toodetele, mis ei ole kõlblikud tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel (nt vibraatorid, dildod, pesu jne) ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud ja/või nende väljavõtmist/kasutamist pole võimalik lihtsa visuaalse vaatluse teel tuvastada.

  • Toote suletud pakend on peale kohalejõudmist avatud.
  • Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks libestid, kreemid, õlid jne mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.
  • Pesu, sh erinevad erootilised kleidikomplektid, kuna sisaldavad ka intiimpesu detaile.

Tagastatavad kaubad tuleb pakendada selliselt, et tootele ega ka selle pakendile, ei tekiks transpordi käigus vigastusi. Kogu tellimusest taganemise ja tagastuse korral tuleb tagastada ka võimalikud saadetises olnud kliendikingitused. Nende mittetagastamisel on Veebipoel õigus tagastatavat summat selle võrra vähendada.

Taganemisega ning kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja. 

Veebipood tagastab raha tagastatud kauba eest kauba kättesaamisel ostjale viivitamata samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud ning veendunud taganemisõiguse olemasolus. 

 

Täeiliku tellimusest taganemise korral tagastatakse kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, osalise taganemise korral jagatake esialgsed transpordikulud vastavalt seadusele proportsionaalselt. Kui Klient on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.